O mnie

W blogosferze posługuję się nickiem Aveline Gross, ale możesz mi mówić po prostu Aveline. Mam 16 lat. Jestem raczej niską dziewczyną o ciemnych włosach i o szaro-brązowych oczach.
Na co dzień słucham muzyki wszelkiej odmiany rocka i metalu. Mój ulubiony zespół to Green Day i tu muszę wam się do czegoś przyznać... Billie Joe Armstrong to miłość mojego życia <3 Poza tym uwielbiam też Three Days Grace, lubię Bullet For My Valentine, Guns N' Roses i Nirvanę. Chyba moją najlepszą umiejętnością jest rysowanie. Lubię naukę języków obcych (angielski, niemiecki i hiszpański - w którym jestem samoukiem) i matematykę. Ważną rolę dla mnie odgrywa muzyka. Pomaga mi wyładować emocje, uspokoić się, a nawet jest dla mnie natchnieniem - na przykład kiedy rysuję, wolę sobie włączyć w tło jakąś głośniejszą muzyczkę, tak dla umilenia pracy. ;)
Mam dosyć ciężki charakter, nie lubię przede wszystkim, kiedy ktoś mówi mi, co mam robić. Jestem z reguły miłą i pomocną dziewczyną dla tych, którzy są dla mnie mili i pomocni. Jestem otwarta na nowe znajomości, więc jeśli chciałbyś ze mną pogadać, popisać, to śmiało zapraszam, obiecuję, że nie będę gryźć. ;) Kontakt do mnie w gadżecie w kolumnie obok.
Czytam dużo książek, ale moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka.
Czego jeszcze nie lubię? Chemii (nie kumam). Biologii (wszystko tam tak wprost i zbyt bezpośrednio nazywają, nazwy typu sahelantrop psują mój światopogląd... Nie pytajcie xD). Ludzi powierzchownych. Robić coś na siłę. Dwulicowości. Kłamstwa. Jest takich rzeczy pewnie jeszcze więcej, ale bym Was zanudziła. ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

By Aveline Gross