O zamówieniach

Przede wszystkim zapoznaj się z regulaminem na stronie Land Of Grafic.

Oprócz tego:
1. Mogę się nie wyrobić ze wszystkimi zamówieniami na określony termin. Nie lubię poganiania, bo tylko pogorszysz wyniki mojej pracy, gdyż robienie czegoś pod presją nigdy nie wyjdzie mi idealnie.

2. Zazwyczaj postaram się zachować kolejność wykonywania zamówień zgodnie z kolejnością ich składania i przyjmowania, ale mogą zdarzyć się przypadki, kiedy się do tego nie zastosuję.

3. Nie będę każdemu z osobna przed dodaniem notki wysyłała prywatnie szablonu – będę tak robiła tylko w wyjątkowych przypadkach. Na przykład z pytaniem, która z wersji kolorystycznych szablonu bardziej się podoba zamawiającemu.

4. Nie oczekuj, że wykonam szablon idealnie tak, jak sobie go wyobrazisz. Czasami też mogę cię mogę nie posłuchać np. w kwestii kolorystyki szablonu, choć staram się jak mogę, by dużo nie zmieniać.

5. Nie zawsze moje preferencje szablonów uwzględnionych w zakładce (Nie)Wykonam będą wpływały na to, czy przyjmę dane zamówienie, czy nie. Ale o takich przypadkach zawsze będę informowała na końcu postu.

Prosiłabym dodatkowo w zgłoszeniu o napisanie:
– krótkiego i ogólnego opisu bloga (chyba że na blogu jest zakładka o tym);
– rodzaje stocków i obrazków, które mam użyć w nagłówku;
Nie jest to obowiązkowe, ale znacznie ułatwiłoby mi to pracę i wykonanie szablonu i niekiedy również wpływa na to, czy przyjmę zamówienie.

1 komentarz:

By Aveline Gross